Program

Zlatopramen Vinyl BarČtvrtek -
Urban Wave Zone Čtvrtek -
Amundsen Arctic ZoneČtvrtek -
Intel/Dell Ultrabook ZoneČtvrtek -
UNDERWORLDSobotaSEZNAM stage00:00 - 01:30
Skunk AnansiePátekSEZNAM stage21:30 - 22:30
O.ChildrenSobotaSEZNAM stage19:30 - 20:30
GesaffelsteinPátekSEZNAM stage00:20 - 01:30
The HackerPátekSEZNAM stage01:30 - 02:30
SurkinPátekSEZNAM stage23:00 - 00:00
Adam FreelandPátekSEZNAM stage02:30 - 04:00
Kava KavaSobotaSEZNAM stage15:30 - 16:30
Game zónyČtvrtek -
Partnerské zónyČtvrtek -
Tata BojsSobotaSEZNAM stage21:30 - 22:30
Monkey BusinessPátekSEZNAM stage19:30 - 20:30
Peter Bič ProjektSobotaSEZNAM stage17:30 - 18:30
MandragePátekSEZNAM stage17:30 - 18:30
ZrníPátekPRÁVO stage20:30 - 21:30
Vypsaná fiXaČtvrtekPRÁVO stage21:30 - 22:30
Interpreti na stojákaSobotaPRÁVO stage16:30 - 17:30
22:30 - 23:30
Divadlo KvelbSobotaPRÁVO stage12:30 - 13:30
14:30 - 15:30
18:30 - 19:30
UmakartPátekPRÁVO stage22:30 - 23:30
CartonnagePátekSEZNAM stage15:30 - 16:30
Midi LidiPátekSEZNAM stage13:30 - 14:30
ČokovokoPátekPRÁVO stage18:30 - 19:30
Marta Topferová & Tomáš Liška – MilokrajPátekPRÁVO stage14:30 - 15:30
Please the TreesČtvrtekPRÁVO stage17:00 - 18:00
Koblížc!SobotaSEZNAM stage12:00 - 13:00
DJ Jirka Neumann 80’s / 90sČtvrtekPRÁVO stage00:00 - 05:00
Bratři EbenovéSobotaSEZNAM stage13:30 - 14:30
The Plastic People of the UniverseČtvrtekPRÁVO stage18:30 - 19:30
KvětyČtvrtekPRÁVO stage20:00 - 21:00
Sarah & the AdamsPátekPRÁVO stage12:30 - 13:30
PianoPátekPRÁVO stage16:30 - 17:30
Alef ZeroSobotaPRÁVO stage01:30 - 02:30
Tommy IndianČtvrtekPRÁVO stage15:30 - 16:30
Real Transported ManČtvrtekPRÁVO stage23:00 - 00:00
Le PneumatiqSobotaPRÁVO stage20:30 - 21:30
Michal BurianSobota -
Mackie MesserPátekPRÁVO stage00:00 - 02:00
Volnej průběhSobotaPRÁVO stage02:30 - 05:00
Emil HaklSobotaPRÁVO stage16:00 - 16:30
Josef SedloňSobotaDo klubu22:00 - 0:00
M&gors & RugkuttaPátekPRÁVO stage03:30 - 06:00
Sonority LIVE SobotaDo klubu02:30 - 03:30
DJ Philip TBC + Pat Fulgoni SobotaDo klubu01:00 - 02:30
Josef Sedloň SobotaDo klubu22:00 - 00:00
Ketan with Band SobotaDo klubu20:00 - 22:00
Pierre Urban SobotaDo klubu18:00 - 20:00
LADIDAPátekDo klubu02:00 - 03:30
Jon KennedyPátekDo klubu00:00 - 02:00
Pavel BidloPátekDo klubu22:00 - 00:00
DJ LumierePátekDo klubu20:00 - 22:00
Tea Jay IvoPátekDo klubu18:00 - 20:00
DJ GroovyluvahPátekPRÁVO stage02:00 - 03:30

Line-Up

Zde najdete časový line up hudebních scén na Open Air Festivalu 2013. Program v Game a partnerských zónách budeme ještě doplňovat. Stay tunned :)

Čtvrtek

16:3017:3018:3019:3020:3021:3022:3023:3000:3001:3002:3003:3004:30
21:3022:30Vypsaná fiXa
20:0021:00Květy
15:3016:30Tommy Indian

Mimo hlavní stage budou dále hrát v Urban Wave Zone Sirkir (19:00 - 21:30), Myclick feat. Mc Manda (21:30 - 00:00) a Diome (00:00 - 02:30). Zlatopramen Vinyl Bar zase nabídne trojici DJs jako Mike H (19:00 - 21:30), Ghonzales (21:30 - 00:00) a Tofu Fighters & Soya Bitches ( 00:00 - 02:30). Amundsen Arctic Zone roztančí Dramatic Effect a Kilca. Intel/Dell Ultrabook Zone představí Dj N´Zym.(15:30 - 01:00)

Pátek

13:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:3022:3023:3000:3001:3002:3003:3004:3005:30
21:3022:30Skunk Anansie
00:2001:30Gesaffelstein
01:3002:30The Hacker
23:0000:00Surkin
02:3004:00Adam Freeland
19:3020:30Monkey Business
17:3018:30Mandrage
20:3021:30Zrní
22:3023:30Umakart
15:3016:30Cartonnage
13:3014:30Midi Lidi
18:3019:30Čokovoko
16:3017:30Piano
00:0002:00Mackie Messer
02:0003:30LADIDA
00:0002:00Jon Kennedy
22:0000:00Pavel Bidlo
20:0022:00DJ Lumiere
18:0020:00Tea Jay Ivo
02:0003:30DJ Groovyluvah

V pátek zahrají v Urban Wave Zone Marwin Shamma (19:00 - 21:30), Da Moon (21:30 - 00:00) a Macio & El Jay (00:00 - 02:30) Dále to rozjedou Robot (19:00 - 21:30), MGL (21:30 - 00:00) a Josef Sedloň (00:00 - 02:30) v zóně Zlatopramen Vinyl Bar. V Amundsen Arctic Zone zahraje od 22:00 - 01:00- DJ Rockstar, Dramatic Effetc a Kilca. Intel/Dell Ultrabook Zone zase nabízí DJs N´zym (12:00 - 16:00; 18:30 - 22:30) a Robot.(16:00 - 18:30; 22:30 - 01:00)

Sobota

12:3013:3014:3015:3016:3017:3018:3019:3020:3021:3022:3023:3000:3001:3002:3003:3004:30
00:0001:30UNDERWORLD
19:3020:30O.Children
15:3016:30Kava Kava
21:3022:30Tata Bojs
12:3013:30Divadlo Kvelb
14:3015:30Divadlo Kvelb
18:3019:30Divadlo Kvelb
12:0013:00Koblížc!
01:3002:30Alef Zero
20:3021:30Le Pneumatiq
02:3005:00Volnej průběh
16:0016:30Emil Hakl
22:000:00Josef Sedloň
02:3003:30Sonority LIVE
22:0000:00Josef Sedloň
18:0020:00Pierre Urban

Poslední den festivalu nastoupí v Urban Wave Zone Timo Timonen (19:00 - 21:30), Roman Rai (19:00 - 21:30) a Dan Cooley (00:00 - 02:30). V zóně Zlatopramen Vinyl Bar to roztančí Alek X (19:00 - 21:30), Cubik (19:00 - 21:30) a Mikkim (00:00 - 02:30). Amundsen Arctic Zone představí od 22:00 - 01:00 Dj Michaela Buriana, a stále je budou doplňovat Dramatic Effect a Kilca a v Intel/Dell Ultrabook Zone budou hrát DJs N´zym (11:30 - 16:00; 19:00 - 22:00; 00:30 - +) a Robot (16:00 - 19:00) a vítěz Intel/Del DJ Contestu ( 22:00 - 00:30)

do festivalu zbývá ...
created by Computer Systems Consulting s.r.o.